DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 100 ZŁ
Masz pytanie? Zadzwoń! - 536 068 980

Kariera w so fly

Poszukiwany sprzedawca/doradca klienta

Miejsce pracy: Głogów i Oleśnica

Tematyka: EIN

Wymagania:
• Znajomość branży elektronicznych papierosów,
• Umiejętność organizacji pracy
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
• Punktualność i kreatywność

Do zadań pracownika należą:

• Obsługa klientów
• Dbanie o porządek w miejscu pracy,
• Obsługa kasy fiskalnej,
• Obsługa mediów społecznościowych powiązanych z miejscem pracy,
• Układanie towaru na ekspozycje
• Uzupełnianie asortymentu poprzez składanie zamówień.

Opis stanowiska pracy;

Pracownik zobowiązany jest obsługiwać klientów z należytym szacunkiem. Szkolenie pracownicze odbywa się po zatrudnieniu i trwa tydzień.

Szkolenie obejmuje:
-obsługę kasy fiskalnej,
-składanie zamówień,
-zapoznanie z asortymentem,
-tworzenie relacji sprzedawca <-> klient,
-przyjmowanie gwarancji oraz dostaw,
-wprowadzenie do firmy i zapoznanie z pracownikami oraz panującymi normami,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
• Umowę o pracę
• Przyjazną atmosferę,
• Pracę w dynamicznym i młodym zespole,
• Możliwości rozwoju,
• Wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i efektywności.

Osoby aplikujące muszą być pełnoletnie. Nie wymagamy wyższego wykształcenia.

Rozwijaj się razem z nami w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku. Nie ma powodów do obaw, nie będziesz sam/a i zawsze uzyskasz od nas potrzebną wiedzę oraz pomoc.

Ogłoszenie jest skierowane do osób zainteresowanych tematyką e-papierosów.

Prosimy o przesyłanie swoich CV na maila praca@sofly.club
Kontakt telefoniczny: 783 534 690 lub 536 068 980.